reklama

Na ulici A. Kubinu podpálili v noci Škodu Octavia

V noci z utorka na stredu 4. apríla zhorela na ulici Andreja Kubinu v Trnave Škoda Octavia Combi. Podľa vyjadrenia zastupujúceho hovorcu KR HaZZ v Trnave Mariána Hrušku auto pravdepodobne niekto zapálil úmyselne.

Požiar o 1.19 hodine nahlásila hliadka mestskej polície, na mieste zasahovali šiesti hasiči z trnavskej základne.FOTO: HaZZ Trnava

Príslušníci HaZZ na likvidáciu požiaru nasadili jeden vysokotlakový prúd, počas vykonávania zásahu používali autonómne dýchacie prístroje. Požiarom bola zasiahnutá motorová časť, interiér vozidla a predné sklo. Ďalšie vozidlá na parkovisku neboli poškodené, avšak následkom požiaru vznikla škoda na fasáde obytného domu (začiernenie fasády).
Na miesto udalosti sa dostavil riadiaci dôstojník OR HaZZ v Trnave a hliadka OO PZ v Trnave s vyšetrovateľom. Po likvidácii požiaru o 02:00 hod., záverečnom prieskume a zdokumentovaní udalosti sa hasičská jednotka vrátila na svoju základňu. Následkom požiaru vznikla majiteľovi osobného motorového vozidla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 15 000 eur
,“ informoval M. Hruška.

Ulož ako PDF
Napísal 4. apríla 2012 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na ulici A. Kubinu podpálili v noci Škodu Octavia”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.