reklama

Na Prednádraží horelo v noci športové Audi TT

Vo štvrtok 17. novembra o 2. hodine 28 minúte bol prostredníctvom Integrovaného záchranného systému nahlásený požiar osobného auta Audi TT na ulici Gejzu Dusíka v Trnave.

Podľa vyjadrenia hovorcu KR HaZZ v Trnave Ivana Peťka na mieste zasahovali piati trnavskí hasiči.

Foto: HaZZ Trnava

„Požiarom bola zachvátená motorová časť vozidla. Na lokalizáciu a následnú likvidáciu bol nasadený vysokotlaký prúd. Na miesto udalosti sa dostavila hliadka Policajného zboru. Miesto udalosti bolo počas celého zásahu kontrolované termokamerou. K rozšíreniu požiaru na vedľa stojace vozidlo nedošlo. Po ukončení zásahu sa jednotka vrátila na základňu o 4.14 hodine. Následkom požiaru vznikla majiteľke osobného motorového vozidla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 10-tisíc eur,“ uviedol bližšie informácie k požiaru športového Audi TT Peťko.

Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Ulož ako PDF
Napísal 17. novembra 2011 14:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.