reklama

Na Študentskej ulici zhorelo Audi, oheň poškodil ďalšie dve autá

V utorok 2. októbra krátko po jednej hodine v noci vznikol požiar v interiéri vozidla Audi A6 zaparkovanom na Študentskej ulici.

Štvorčlenná hasičská jednotka po príjazde na miesto zistila, že požiar zachvátil motorovú časť Audi a poškodil dve vedľa stojace osobné autá.

„Na likvidáciu požiaru bol nasadený vysokotlakový prúd a ručný hasiaci prístroj. Vozidlá boli následne prehliadnuté termokamerou. Po zdokumentovaní miesta udalosti sa jednotka HaZZ vrátila o 03.26 hod. bez poškodenia hasičskej techniky a zranenia príslušníkov na základňu,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Martin Fulajtar.
FOTO: HaZZ Trnava

Príčina vzniku požiaru, ako aj výška škody spôsobená požiarom, je v štádiu vyšetrovania.

Ulož ako PDF
Napísal 2. októbra 2012 13:33. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.