reklama

Supervýkonné Audi S8 zhorelo do tla priamo na ceste

Supervýkonné Audi S8 s desaťvalcovým motorom, ktorý používa automobilka Lamborghini, zhorelo v sobotu 15. augusta na ceste medzi Dechticami a Naháčom úplne do tla.

Požiar luxusného auta ohlásili o 14. hodine.

Na miesto udalosti boli z hasičských staníc v Trnave a Piešťanoch vyslané dva vozy Atego spolu so šiestimi príslušníkmi. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že ide o požiar AUDI S8 V10 Lamborghini. Na lokalizáciu a následnú likvidáciu požiaru bol nasadený vysokotlakový prúd s vodou, C-prúd s vodou a práškový hasiaci prístroj. Zásah bol z dôvodu veľkého zadymenia vykonávaný s použitím autonómnych dýchacích prístrojov,“ informoval zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Marián Bugár.

Fotografie HaZZ:
Ulož ako PDF
Napísal 27. augusta 2012 9:04. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.