reklama

Na Hospodárskej ulici horel neobývaný dom s garážou

Deväť trnavských hasičov zasahovalo v utorok 25. septembra popoludní pri požiari garáže a priľahlého neobývaného rodinného domu na Hospodárskej ulici.

Lokalizáciu a likvidáciu požiaru vykonali hasiči podľa slov zastupujúceho hovorcu KR HaZZ v Trnave Martina Fulajtara jedným vysokotlakovým prúdom a jednoduchými hasiacimi prostriedkami za súčasného odvetrávania a prehľadávania objektu termokamerou.

Zásah sa uskutočnil s použitím dýchacích prístrojov a trval približne tri hodiny.


FOTO: HaZZ Trnava

Príčina vzniku požiaru ako aj priama materiálna škoda spôsobená požiarom je v štádiu vyšetrovania. Príslušníci HaZZ sa po zdokumentovaní miesta udalosti vrátili o 15.57 hod. na základňu bez zranenia príslušníkov a poškodenia hasičskej techniky,“ uviedol M. Fulajtar.

Ulož ako PDF
Napísal 26. septembra 2012 9:26. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Hospodárskej ulici horel neobývaný dom s garážou”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.