reklama

Na Prednádraží horel balkón, v Dobrej Vode zasiahol požiar altánok a časť rodinného domu

Trnavskí hasiči zasahovali v pondelok 20. novembra pri požiaru bytu na Prednádraží a na pozemku rodinného domu v Dobrej Vode.

Krátko pred 12.30 hod. bol ohlásený požiar na balkóne jedného z bytov Čajkovského ulici v Trnave.

„Po príjazde hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že ide o požiar balkóna na prízemí, balkón bol silne zadymený. Pri požiari bola jedna osoba zranená – intoxikovaná splodinami horenia. Hasiči jej poskytli predlekársku prvú pomoc a odovzdali do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby,“ informoval Martin Krajčovič, vedúci oddelenia operačného riadenia a IZS KR HaZZ v Trnave.

Príčinou vzniku požiaru bola nedbalosť a neopatrnosť dospelej osoby. Následkom požiaru vznikla majiteľovi bytu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 1 500 eur.

FOTO: HaZZ Trnava

V pondelok pred 17. hodinou bol ohlásený požiar altánku pri rodinnom dome v obci Dobrá Voda.

V čase príjazdu hasičov na miesto udalosti bola zasiahnutá požiarom celá prístavba a prístrešky rodinného domu na ploche 10 x 10 metrov.

„Hasiči pomocou termokamery vyhľadávali skryté ohniská. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Trnavy a členovia DHZO Dobrá Voda jedným vysokotlakovým prúdom za súčasného ochladzovania okolia a evakuácie predmetov. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Pri požiari nebola žiadna osoba zranená,“ povedal Martin Krajčovič.

Následkom požiaru vznikla majiteľovi altánku priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 10 000 eur.

FOTO: HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 21. novembra 2017 7:59. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.