reklama

Nočný požiar strechy rodinného domu spôsobil škody za 15-tisíc eur

Krátko po polnoci vo štvrtok 14. apríla bol ohlásený požiar strechy rodinného domu v obci Červeník.

Podľa informácií hovorkyne KR HaZZ v Trnave Júlie Kedrovej v čase príchodu hasičov na miesto udalosti bola celá strecha zachvátená plameňom.

„Požiar zachvátil drevenú konštrukciu strechy rozmerov 5 x 10 m s plechovou krytinou. Požiarom bola zasiahnutá aj drevená konštrukcia prístavby,“ upresnila.

poziar-strecha-1

poziar-strecha-2

Foto: KR HaZZ Trnava

Na likvidáciu požiaru boli nasadené dva vysokotlaké prúdy za súčasného rozoberania konštrukcie strechy a časti prístavby rodinného domu.

„Na mieste udalosti zasahovalo sedem hasičov z Hlohovca s tromi kusmi hasičskej techniky, spolu so šiestmi členmi Dobrovoľného hasičského zboru s Leopoldova a jedným technickým prostriedkom,“ uviedla J. Kedrová.

Pri požiari nebola zranená žiadna osoba.

Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Požiar spôsobil majiteľovi priamu materiálnu škodu predbežne vyčíslenú na 15 000 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 14. apríla 2016 12:49. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.