reklama

Požiar prístrešku rodinného domu na Kopánke spôsobil škody za 60-tisíc eur

Trnavskí hasiči zasahovali v sobotu 6. januára 2024 pri požiari prístrešku rodinného domu na Tatranskej ulici v mestskej časti Kopánka.

Ako informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová, v čase vzniku požiaru sa v objekte nachádzalo uskladnené drevo, nábytok, skúter a motorka.

„Do príjazdu hasičov sa plamene snažili uhasiť susedia pomocou záhradnej hadice. Na lokalizáciu a následnú likvidáciu požiaru bol nasadené dva prúdy za súčasného rozoberania strešnej konštrukcie. Postupne bola odobratá škridla a pomocou motorovej píly boli vyrezané kontrolné otvory. Počas celého zásahu bolo miesto udalosti monitorované pomocou termovíznej kamery,“ priblížila.

Príslušníci vykonali taktiež prieskum vnútorných priestorov rodinného domu. Interiér bol mierne zadymený.

Podľa slov L. Koštálovej neprišlo k zraneniu žiadnej osoby. Príčina vzniku požiaru je v súčasnej dobe v štádiu šetrenia.

„Predbežná škoda bola odhadnutá na 60 000 eur, hasičom sa podarilo uchrániť majetok v hodnote 250 000 eur,“ dopnila.

ILUSTRAČNÉ FOTO: ARCHÍV HAZZ TRNAVA

Ulož ako PDF
Napísal 8. januára 2024 11:01. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.