reklama

Požiar dreveného prístrešku v rodinnom dome na Kopánke spôsobil škody za 20-tisíc eur

Trnavskí hasiči likvidovali požiar dreveného prístrešku v rodinnom dome na ulici Jána Hlubíka na Kopánke v Trnave.

Požiar bol ohlásený v piatok 3. marca po 20. hodine na linku tiesňového volania.

„Plamene zachvátili drevený prístrešok, ktorý bol spojený s garážou, o rozlohe 8 x 6 metrov. Osoby, ktoré sa nachádzali v čase vzniku požiaru v interiéri domu, sa nachádzali bez zranení na voľnom priestranstve. Na likvidáciu požiaru použili zasahujúci hasiči tri vysokotlakové prúdy,“ uviedla hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová.


Zásah hasičov v rodinnom dome

FOTO: HaZZ Trnava

Včasným zásahom hasičov sa požiar nestihol rozšíriť do priestorov garáže, avšak stihol poškodiť jej dvere. Následkom sálavého tepla prišlo aj k poškodeniu časti fasády domu.

Po lokalizácií sa začalo s postupným rozoberaním konštrukcie prístrešku. „Pomocou termovíznej kamery boli vyhľadané skryté ohniská, ktoré boli postupne uhášané. Príčina vzniku požiaru je v súčasnej dobe v štádiu vyšetrovania. Majiteľovi vznikla škoda odhadnutá na sumu 20 000 eur. Príslušníkom z hasičskej stanice v Trnave sa podarilo uchrániť majetok v hodnote 100 000 eur,“ doplnila.

Ulož ako PDF
Napísal 6. marca 2023 14:08. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.