reklama

Požiar domu v Trstíne spôsobil škody za 20-tisíc eur

V stredu 23. marca v nočných hodinách došlo v Trstíne k požiaru rodinného domu.

V čase príjazdu hasičskej jednotky bola plameňmi zachvátená celá strecha.

„Počas zásahu sa zistilo, že požiar sa šíril od komínového telesa, keďže bola v ňom zamurovaná drevená hrada. Do priestoru strechy sa hasiči dostali pomocou nastavovacích rebríkov. Likvidácia požiaru prebiehala za postupného rozoberania strešnej konštrukcie, pod ktorou sa nachádzali skryté ohniská. Strechu skontrolovali aj termokamerou,“ priblížila hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Júlia Kedrová.

Na mieste udalosti zasahovalo šesť hasičov z Trnavy a dva kusy hasičskej techniky, pridali sa aj členovia DHZO Trstín a ZHÚ Chemolak.

Škoda na majetku bola predbežne stanovená na 20 000 eur.

Fotografie HaZZ v Trnave z miesta udalosti:
poziar-dom1
poziar-dom2
poziar-dom3
poziar-dom4

Ulož ako PDF
Napísal 26. marca 2016 7:24. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.