reklama

Na Coburgovej ulici horel dom určený na demoláciu

Len pár dní pred avizovaným búraním zachvátil jeden z dvojice zdevastovaných rodinných domov na Coburgovej ulici požiar.

Trnavskí hasiči vyrazili na miesto v stredu 15. októbra o 20.30 hodine. „Horela strecha opusteného rodinného dvojdomu určeného na demoláciu, plocha požiaru približne 15 x 7 metrov,“ konkretizoval hovorca KR HaZZ v Trnave Tomáš Bílik.

Počas zásahu museli hasiči demontovať takmer celú strešnú konštrukciu a niektoré priečne steny. Objekt bol počas zásahu neustále kontrolovaný termokamerou. V budove sa nenachádzali žiadne osoby.

poziar-coburgova
Horiaci rodinný dom na Coburgovej ulici

FOTO: (mk)

„Zdolanie požiaru si vyžiadalo približne 25 000 litrov vody. Hasiči zásah ukončili 30 minút po polnici,“ doplnil Bílik.

Na mieste udalosti zasahovalo 10 hasičov so štyrmi kusmi hasičskej techniky. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Podľa svedkov sa v čase vzniku požiaru pohyboval v okolí objektu neznámy chlapec.

courgova-3
Zdevastované domy odfotené pred niekoľkými dňami. Strecha objektu vpravo včera večer zhorela

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2014 15:07. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.