reklama

V areáli na Coburgovej ulici horel sklad, škody dosiahli 85-tisíc eur

Dvanásť trnavských hasičov s piatimi kusmi techniky zasahovali pri požiari skladu na Coburgovej ulici.

V pondelok 10. októbra 2022 popoludní bola privolaná hasičská jednotka z Trnavy k požiaru skladu na Coburgovej ulici.

Ako uviedla hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová, zamestnancom sa do príchodu hasičov podarilo bez zranení evakuovať na voľné priestranstvo. Požiar, ktorý vznikol v priestoroch kotolne, zapríčinil silné zadymenie.

Požiar likvidovali dvomi C-prúdmi, medzičasom horiaci sklad odpojili od elektriny a plynu.

„Zadymené priestory boli odvetrané pretlakovou ventiláciou. Následne bola vykonaná kontrola objektu pomocou termovíznej kamery. Požiar vznikol v dôsledku nesprávneho uskladnenia horľavej látky v tesnej blízkosti vykurovacieho telesa,“ priblížila Košťálová.

Predbežná škoda bola vyčíslená na hodnotu 85-tisíc eur. Hasičom sa podarilo uchrániť majetok v sume 300-tisíc eur. Na mieste zasahovalo celkom 12 príslušníkov s piatimi kusmi hasičskej techniky.

FOTO: KR HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 11. októbra 2022 10:31. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.