reklama

Vo Veľkých Kostoľanoch horel v noci mlyn

V utorok 13. januára 2015 približne o 22.hodine bol ohlásený požiar mlyna v obci Veľké Kostoľany. Požiarom bola zasiahnutá strecha a obytná časť mlyna.

V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bol požiar v pokročilom štádiu a značne rozšírený. V objekte mlyna sa nenachádzali žiadne osoby.

„Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan, Hlohovca, Trnavy a dobrovoľníci z DHZO Veľké Kostoľany. Celkovo bolo na likvidáciu požiaru nasadených 12 hasičov a šesť kusov hasičskej techniky. Likvidáciu požiaru komplikoval hasičom hlavne rozmočený terén v okolí objektu, nízke teploty a silné zadymenie priestorov,“ konštatoval hovorca KR HaZZ v Trnave Tomáš Bílik.

poziar-kamenac-depo-2a

Ilustračné foto

Likvidácia požiaru prebiehala za súčasného rozoberania sutiny a konštrukčných prvkov strechy, krovu a prehorenej stropnej časti.

Na hasenie použili približne 50 000 litrov vody. Likvidačné práce boli ukončené v stredu 14. januára približne o 03.30 hod.

„V dôsledku požiaru neutrpela zranenia žiadna osoba. Predbežná škoda na majetku bola vyčíslená na 30-tisíc eur, hodnota uchráneného majetku bola stanovená na 40-tisíc eur,“ doplnil T. Bílik.

Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Ulož ako PDF
Napísal 14. januára 2015 15:51. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.