reklama

Vo Veľkých Kostoľanoch zhorela garáž, prístrešok aj auto

V nedeľu 3. decembra 2017 krátko pred 11.00 hod. bol ohlásený požiar garáže vo Veľkých Kostoľanoch.

Po príchode hasičov na miesto udalosti bol požiarom zachvátený pred garážou stojaci prístrešok, pod ktorým sa nachádzalo osobné motorové vozidlo rovnako v plameňoch.

“Požiar sa ďalej šíril cez dvere do garáže. Sálavým teplom bolo poškodené ďalšie vozidlo, ktoré sa nachádzalo pred prístreškom. Likvidácia požiaru bola zameraná na utlmenie požiaru a rozoberanie konštrukcie strechy v prednej časti garáže. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan a členovia DHZO Veľké Kostoľany,” informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Júlia Kedrová.

Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Následkom požiaru vznikla majiteľovi garáže priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 15 000 eur.

FOTO: KR HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 4. decembra 2017 11:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.