reklama

Dvaja páchatelia v noci podpálili Audi A8

V utorok krátko pred 3. hodinou ráno bol ohlásený požiar osobné auta Audi A8 na Modranskej ulici v Trnave.

Zasahujúci hasiči na mieste zistili, že horí motorový priestor vozidla, zaparkovaného v priestoroch autoservisu. Pred príchodom hasičov sa snažil požiar uhasiť majiteľ opravovne pomocou troch prenosných hasiacich prístrojov a vody zo záhradnej hadice.

Foto: OR HaZZ Trnava

V spolupráci s majiteľom objektu a zamestnancom boli okolostojace vozidlá presunuté mimo ohrozený priestor bez poškodenia. Po likvidácii požiaru bola vykonaná kontrola vozidla pomocou termokamery a na vozidle bol odpojený akumulátor. Majiteľ objektu podľa vlastného vyjadrenia prišiel na miesto udalosti po tom, ako sa spustil bezpečnostný alarm. Z kamerového záznamu vyplynulo, že Audi úmyselne zapálili dvaja páchatelia,“ uviedol hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Vzniknutá škoda dosiahla 6-tisíc eur. Jednotka HaZZ sa po ukončení zásahu o 04:35 hod. vrátila na základňu.

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2011 9:01. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.