reklama

Na Hlbokej v noci zhorel športový Mercedes. Zapálili ho.

V noci zo stredy na štvrtok 14. júla pred 3. hodinou bol ohlásený požiar osobného auta na Hlbokej ulici v Trnave. Na miesto udalosti vyrazilo šesť hasičov s technikou.

„Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že horí osobné motorové vozidlo Mercedes SL500, ktoré bolo v čase príchodu jednotky HaZZ celé zachvátené plameňom. Na mieste udalosti sa nachádzali príslušníci polície. Na lokalizáciu a následnú likvidáciu požiaru bol nasadený vysokotlaký prúd z vozidla MB Atego. Pri požiari boli použité dýchacie prístroje. Po lokalizácii požiaru veliteľ zásahu techniku CAS 30 Iveco Trakker vrátil na základňu, nakoľko nehrozilo ďalšie šírenie požiaru. Miesto udalosti bolo monitorované pomocou termovíznej kamery,“ priblížil priebeh zásahu hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Foto: HaZZ Trnava

Predbežná škoda spôsobená požiarom je vyčíslená na 15 000 eur. Príčinou vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou.

Ulož ako PDF
Napísal 14. júla 2011 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Hlbokej v noci zhorel športový Mercedes. Zapálili ho.”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.