reklama

Na Trstínskej zhorel sklad kancelárskych potrieb, oheň zničil aj auto

V nedeľu 15. januára popoludní bol nahlásený požiar budovy skladu na Trstínskej ulici. Na miesto udalosti boli vyslaní ôsmi príslušníci z hasičskej stanice v Trnave.

Podľa slov hovorcu KR HaZZ v Trnave Ivana Peťka v ohni sa ocitlo veľké množstvo papiera a kancelárskych potrieb, ktoré boli v objekte uskladnené.

Foto: Andrej LukačovičFoto: HaZZ Trnava

Veliteľ zásahu si na miesto udalosti vyžiadal ďalších troch príslušníkov HaZZ s technikou CAS 30 Trakker a plošinou PP 44 Bronto. Počas hasiacich prác sa strecha budovy zrútila. Po príchode majiteľa firmy na miesto požiariska bolo zistené, že vo vnútri budovy sa nachádza osobné motorové vozidlo Ford Galaxy. Požiarom bol zasiahnutý vedľa budovy stojaci obytný automobil. Príslušníci z dôvodu silného zadymenia zasahovali v dýchacích prístrojoch. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania,“ uviedol Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 17. januára 2012 8:17. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.