reklama

Požiar zničil sklad s pneumatikami, škody vyčíslili na 80-tisíc eur

V stredu 29. februára krátko po 4. hodine rannej bol ohlásený požiar pneumatík v súkromnej dielni situovanej v areáli poľnohospodárskeho družstva v obci Dlhá.

Na mieste zasahovali deviati hasiči z trnavskej stanice.

Celú dielňu s uskladnenými pneumatiky zasiahli plamene. Požiar sa rozširoval na prístrešok vedľa objektu, pod ktorým boli zaparkované poľnohospodárske stroje a osobné autá. K zásahu boli privalaní ďalší dvaja príslušníci z HS v Trnave,“ uviedol Martin Krajčovič z KR HaZZ.
Foto: HaZZ Trnava

Všetky stroje a autá boli v spolupráci so zamestnancami družstva preparkované do bezpečnej vzdialenosti od požiaru. Hasiči našli v dielni tri tlakové nádoby, jedna z nich bola roztrhnutá.

Jednotka pokračovala v likvidačných prácach vyhľadávaním skrytých ohnísk jednoduchými hasiacimi prostriedkami. Po likvidácii celú dielňu skontrolovali termokamerou a miesto udalosti odovzdali majiteľovi. Požiar spôsobil materiálne škody v predbežnej výške 80-tisíc eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania,“ doplnil M. Krajčovič.

Ulož ako PDF
Napísal 29. februára 2012 15:17. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.