reklama

Na Jahodníku horela dvojchatka, škody vyčíslili na 20-tisíc eur

Trnavskí hasiči likvidovali v stredu 7. marca v nočných hodinách požiar chaty v rekreačnej oblasti Jahodník pri Smoleniciach.

Krátko pred 23. hodinou vyrazili na miesto požiaru šiesti príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) z hasičskej stanice v Trnave na dvoch zásahových vozidlách.Foto: HaZZ Trnava

Lokalizácia a likvidácia požiaru bola uskutočnená dvoma C – prúdmi a jedným vysokotlakovým prúdom, za súčasného rozoberania stavebných konštrukcii objektu (dvojchata s rozmermi 5×8 metrov). V priebehu likvidačných prác bol nasadený pretlakový ventilátor, rozbrusovačka a termokamera. Pri zásahu použili hasiči dýchacie prístroje. Následkom požiaru vznikla majiteľkám priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 20 – tisíc eur,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Ulož ako PDF
Napísal 8. marca 2012 15:37. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.