reklama

V Piešťanoch zhorel známy supermarket PT Univerzál. Oheň zničil aj osem bytov

Známe obchodné centrum PT Univerzál v Piešťanoch zachvátil dnes v noci obrovský požiar. Podľa informácií hovorcu trnavských krajských hasičov Ivana Peťka záchranári evakuovali z objektu desiatich obyvateľov podkrovných bytov, ktorí prišli o všetko.
Celkové škody dosiahnu podľa odhadov až 3,5 milióna eur. S obrovským požiarom bojovalo 34 hasičov z Piešťan, Trnavy, Hlohovca, Pobedimu a Moravian nad Váhom.

Foto: pnky.sk
Fotogaléria

V objekte sa nachádzali obchody, kancelárie, pošta, aj osem podkrovných bytov. „Podľa informácií od očitých svedkov sa požiar šíril neskutočne rýchlo. Ľudia sa v panike snažili preparkovať autá stojace v okolí hypermarketu a obávali sa, aby oheň nezasiahol okolité stavby, či už vedľajší hotel, alebo v horšom prípade pneuservis a benzínovú pumpu,“ napísal server pnky.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2010 9:27. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Piešťanoch zhorel známy supermarket PT Univerzál. Oheň zničil aj osem bytov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.