reklama

V Piešťanoch zhorel známy supermarket PT Univerzál. Oheň zničil aj osem bytov

Známe obchodné centrum PT Univerzál v Piešťanoch zachvátil dnes v noci obrovský požiar. Podľa informácií hovorcu trnavských krajských hasičov Ivana Peťka záchranári evakuovali z objektu desiatich obyvateľov podkrovných bytov, ktorí prišli o všetko.
Celkové škody dosiahnu podľa odhadov až 3,5 milióna eur. S obrovským požiarom bojovalo 34 hasičov z Piešťan, Trnavy, Hlohovca, Pobedimu a Moravian nad Váhom.

Foto: pnky.sk
Fotogaléria

V objekte sa nachádzali obchody, kancelárie, pošta, aj osem podkrovných bytov. „Podľa informácií od očitých svedkov sa požiar šíril neskutočne rýchlo. Ľudia sa v panike snažili preparkovať autá stojace v okolí hypermarketu a obávali sa, aby oheň nezasiahol okolité stavby, či už vedľajší hotel, alebo v horšom prípade pneuservis a benzínovú pumpu,“ napísal server pnky.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2010 9:27. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Piešťanoch zhorel známy supermarket PT Univerzál. Oheň zničil aj osem bytov”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.