reklama

Mercedes za 15-tisíc eur zhorel v garáži

Piešťanskí hasiči zasahovali vo štvrtok 19. mája v ranných hodinách pri požiari v garáži rodinného domu v Chtelnici.

Príjazd jednotky na miesto skomplikovalo podľa slov zastupujúceho hovorcu KR HaZZ v Trnave Mariána Hrušku nepresné zadanie miesta udalosti ohlasovateľom, keďže na tejto adrese sa žiadny požiar nenachádzal. „Na základe presnejších informácií od okoloidúcich občanov sa príslušníci presunuli na skutočné miesto udalosti, nachádzajúce sa o niekoľko domov ďalej,“ uviedol M. Hruška.

V horiacej garáži sa nachádzalo osobné auto Mercedes triedy E. Majitelia sa horiace vozidlo snažili uhasiť záhradnou hadicou

„Príslušníci HaZZ v Piešťanoch nasadením vysokotlakého prúdu a za pomoci autonómnych dýchacích prístrojov dohasili tlejúce zvyšky po požiari a otvorili vysúvaciu garážovú bránu, ktorá bola čiastočne poškodená požiarom. Na odvetranie pivničných a prízemných priestorov rodinného domu bola nasadená pretlaková ventilácia. Po likvidácii požiaru o 9:10 hod. bola vykonaná kontrola objektu a následné zdokumentovanie udalosti. Škoda, ktorá požiarom na osobnom automobile, ako aj na častiach rodinného domu vznikla, bola majiteľom vyčíslená na 14 937  €. Príčinou vzniku požiaru bola technická porucha – skrat v elektroinštalácii osobného automobilu,“ informoval M. Hruška.

Foto: KR HaZZ v Trmave

Ulož ako PDF
Napísal 20. mája 2011 10:01. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.