reklama

Na Hlinách vzniknú nové parkovacie miesta pre dve desiatky áut

Aspoň postupnými krokmi vylepšiť katastrofálnu situáciu s parkovaním Na hlinách má zámer mesta Trnava, ktorý vstúpil do stavebného konania. Pri reštaurácii Kysuca pribudne pravdepodobne ešte na jeseň tohto roku do dvadsať nových parkovacích miest.

Lokalita sídliska Na hlinách, ktorej sa projekt dotýka

„Stavebnými úpravami chceme zásadným spôsobom zmeniť usporiadanie parkovania pri reštaurácii a okolitých bytových domoch. Celkovo budú mať obyvatelia k dispozícii 53 parkovacích miest. Po ukončení stavebného konania a výbere dodávateľa plánujeme realizovať nové parkovacie plochy predbežne v priebehu mesiacov august a september,“ prezradil podrobnosti vedúci odboru investičnej výstavby Mestského úradu v Trnave Ing. Dušan Béreš.

Projekt predpokladá s odstránením jestvujúcich parkovacích plôch, obrubníkov a vybúraním múrika v priestore pre komunálny odpad.  Povrch parkoviska je navrhnutý z asfaltového betónu a budú ho lemovať cestné betónové obrubníky. Na chodníkoch použijú liaty asfalt. Samotné parkovacie státia budú umiestnené šikmo.

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2010 12:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Hlinách vzniknú nové parkovacie miesta pre dve desiatky áut”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.