reklama

Bazén v záhrade môžete mať už o dva či tri týždne. Teraz dokonca s letnou zľavou 15%

Mať záhradu snov s bazénom dnes už nemusí byť ani zďaleka takým problémom ako v minulosti. Z technickej, ani finančnej stránky. Efekt z vlastného bazéna pôsobí mimoriadne pozitívne na telo, dušu, aj rodinné vzťahy a prináša so sebou nespočet príjemných pocitov a zážitkov.

Bazén v záhrade oceníte aj prihliadajúc na čoraz výraznejšie vrtochy počasia. S bazénom vo vlastnej záhrade už nemusíte dúfať v teplý a slnečný víkend. Zaplávať si, pookriať a osviežiť sa môžete kedykoľvek sa vám zachce. Ráno pred odchodom do práce, popoludní, večer, po ťažkom dni v práci – jednoducho len podľa vlastnej chuti.

Bazén v záhrade už nemusí byť len snom


“Realizácia bežného bazéna v záhrade trvá od podpísania zmluvy so zákazníkom približne tri týždne. V prípade zosúladenia jednotlivých postupov však dokážeme klientom odovzdať bazén do užívania aj skôr, napríklad do dvoch týždňov,”
hovorí vedúci predajne inpool, s.r.o., Trnava Vladimír Racík.

Keďže tohtororočná letná sezóna je iba na svojom počiatku, prípadní záujemci, v prípade že budú dostatočne flexibilní a rozhodní, si môžu užívať svoj nový bazén od trnavskej spoločnosti inpool už v priebehu júla.

Investícia do vlastného bazéna si v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi vyžaduje podstatne nižšie náklady. “Ak si porovnáte cenu jednej kvalitnej dovolenky All Inclusive pre štvorčlennú rodinu a hodnotu investície do vlastného bazéna, ktorý môžete využívať mnoho rokov a vždy niekoľko mesiacov počas roka, tak dostanete veľmi podobnú sumu,” pripomína Racík. Ako ďalej zdôrazňuje, v súčasnosti už sú smerom k zákazníkovi veľmi priaznivo naklonené aj náklady na údržbu a prevádzku bazéna.
“Dnes už ide o čiastky, sú ktoré priemerného zákazníka určite finančne veľmi prijateľné,”
myslí si a dáva do pozornosti skutočnosť, že v inpoole teraz platí letná zľava vo výške 15% z ceny plastovej vane, teda tela bazéna.

Voda v záhrade vo všeobecnosti prináša radosť a pokoj. O bazéne to platí rovnako. Navyše bazén je akýmsi antistresovým prvkom, ktorý pomáha svojmu majiteľovi rýchlo zabudnúť na problémy bežného dňa a zároveň udržiava fyzickú aj psychickú pohodu. Ako sa zhodujú majitelia záhradných bazénov, nenahraditeľným efektom bazéna je aj príjemná klíma, ktorú vodná hladina v záhrade, blízko terasy a rodinného domu vytvára.

Viac informácií: inpool, s.r.o., Bernolákova 1, Trnava, tel.: 033/59 33 039, e.mail: info@inpool.sk, web: www.inpool.sk.


Ulož ako PDF
Napísal 1. júla 2010 11:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.