reklama

Leto klope na dvere: odzimovanie bazéna nechajte na odborníkov

-inzercia-

Po dlhej zime konečne dorazila na Slovensko jar. Nielen príprava záhrad na sadenie zeleniny, ale aj príprava bazénov súvisia s prichádzajúcimi slnečnými lúčmi. A čo je tým najdôležitejším prvým krokom? Odzimovanie bazéna.

Na prvý pohľad ide o jednoduchú procedúru, pri ktorej sa nedá nič pokaziť. Opak je však pravdou. Odzimovanie bazéna je práca, ktorá patrí do rúk odborníkom,” upozorňuje vedúci predajne bazénov a príslušenstva spoločnosti inpool so sídlom na Bernolákovej ulici v Trnave Vladimír Racík.

inpool

Ilustračné foto: inpool

Odzimovanie bazéna vôbec nie je jednoduchý proces, ktorý patrí do rúk laika.

Pozostáva z viacerých rokov: odstránenie vodných, mechanických či rastlinných nečistôt z bazéna a jeho okolia, kontrola a inštalácia filtračnej jednotky, napustenie resp. doplnenie objemu vody, povysávanie bazéna, zničenie baktérií tzv. zašokovaním vody, úprava Ph vody a kontrola tesnosti filtrácie.

V procese odzimovania je skutočne nanajvýš dôležité dodržať všetky postupné kroky s tým spojené. Drvivá väčšina našich klientov pochopila, že najlepším spôsobom ako odzimovať bazén po dlhom mimoprevádzkovom období je zveriť túto prácu do rúk profesionálom,” pripomína Racík.

Za odzimovanie bazéna zaplatíte približne 50 eur.

Okrem ušetreného času získate za prijateľnú cenu istotu, že nič nepokazíte. Ako upozorňuje V. Racík z inpoolu: „neodborné a amatérske odzimovanie môže vyjsť majiteľa riadne draho. Najčastejšie v takýchto prípadoch dochádza k poškodeniu filtračnej jednotky, čo je pomerne nákladná záležitosť”.

Viac informácií získate v predajni inpool na Bernolákovej ulici v Trnave, tel.: 033-59-33-039, 0905-55 33 33, e-mail: info@inpool.sk alebo na www.inpool.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 16. apríla 2013 8:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.