reklama

Všetko o bývaní a trhu s nehnuteľnosťami od odborníkov z NARKS predstaví v piatok na námestí roadshow Reality vo vašom meste

Trh nehnuteľnosťami, možnosti financovania, ale aj zákony či predpisy týkajúce sa realitného trhu sú dynamickým prostredím, ktoré sa neustále mení, posúva a vyvíja. Aj preto sa Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska (NARKS) rozhodla organizovať roadshow určenú pre verenosť pod názvom Reality vo vašom meste.

Akcia neobíde ani Trnavu. Na Trojičnom námestí sa v piatok 13. septembra od 10. do 18. hodine môžete porozprávať na témy týkajúce sa bývania odborníkov na problematiku z radov NARKS, ale aj členov asociácie z trnavských realitných kancelárií.

Ilustračné foto: NARKS

Hlavnými témami roadshow Reality vo vašom meste sú tie najhorúcejšie témy, s ktorými sa stretáva každý, kto kupuje alebo predáva nehnuteľosť. Debaty o bývaní s profesionálmi iste pomôžu aj tým, ktorí sa na predaj či kúpu nehnuteľnosti ešte iba pripravujú alebo o tom premýšľajú.

Na Trojičnom námestí v Trnave sa záujemcovia môžu porozprávať o všetkom, čo ich zaujíma.

Dozviete sa aj informácie ako si zabezpečiť bývanie – pre mladých, rodiny, seniorov, obyvateľov dochádzajúcich za prácou, o aktuálnych možnostiach financovania bývania, súčasnom cenovom vývoju na trhu v trnavskom regióne a prognózach ďalšieho vývoja cien, chýbať nebude právne poradenstvo, rady a tipy či priblíženie profesie realitného makléra.

INFO

Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska (NARKS) vznikla v roku 1998. Ide o nezávislé združenie fyzických a právnických osôb podnikajúcich v oblastí nehnuteľností a obchodovania s nimi. Je nositeľom cieľov, ideí a platforiem etického kódexu a riadi sa platnými stanovami.

Základným cieľom NARKS je integrácia realitných kancelárií Slovenska v rámci trhu s nehnuteľnosťami, ich prosperita, presadzovanie ich záujmov, vzájomná spolupráca členov vo všetkých oblastiach obchodovania s nehnuteľnosťami, využívanie nových poznatkov v súvisiacich odboroch pre potreby členov asociácie a zvyšovanie kvality služieb nimi poskytovaných a ochrana spotrebiteľa. Medzi najdôležitejšie úlohy patrí novelizácia legislatívnych podmienok súvisiacich s realitnou činnosťou a zvyšovanie profesnej úrovne pracovníkov realitných kancelárií, členov NARKS.

Vzhľadom na to, že k základným princípom NARKS patrí združovanie realitných kancelárií na celom území Slovenska, je asociácia otvorená pre spoluprácu so všetkými subjektami pôsobiacimi na trhu s nehnuteľnosťami, ktoré kladú dôraz na vysokú profesionálnu úroveň a etické zásady pri svojej činnosti.

Ulož ako PDF
Napísal 12. septembra 2019 11:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.