reklama

Presunutá jesenná edícia Fraštackého trhu už tento víkend vo Františkánskom parku

V priestoroch Františkánskeho parku za Vlastivedným múzeom bude opäť o niečo viac ruchu ako je zvykom. V sobotu od 9:00 do 17:00 sa tam bude konať tretie pokračovanie presunutej jesennej edície Fraštackého trhu, ktorá mala byť pôvodne 17. septembra.

Fraštacký trh bude spojením prezentácie a predaja tovaru od rôznych predajcov z celého Slovenska. Jesenná edícia bude okrem kvalitných produktov nabitá aj zaujímavým sprievodným programom – najmä hudobným.

Sprievodné aktivity Fraštackého trhu sa budú niesť v štýle hudobných vystúpení. Predstavia sa tri hudobné skupiny. Jedna kapela bude z Hlohovca na čele s Danom Görögom & band a dve kapely zavítajú z Trnavy.

frastak-trh

Ilustračné foto: All Marketing

Zaujímavosťou bude nepochybne vystúpenie Martina Halása, ktorý nám predstaví ukážky práce s koňom. Ide o komunikáciu trénera s koňom – rečou tela, nie sú k sebe nijak pripútaní. Predvedú svoje drezúrne prvky a vzájomne porozumenie trénera a koňa.

Návštevníci Fraštackého trhu budú mať možnosť navštíviť expozície Vlastivedného múzea. Na deti čaká už tradičný detský kolotoč či viacero tvorivých dielní.

Trh bude mať opäť charitatívny aspekt.

„Dobrovoľným vstupným by sme radi pomohli skupine dobrovoľníkov z Dozoru HC, ktorý poputuje na podporu ich aktivít pre krajší Hlohovec a takisto aj pre Nadáciu pomoc jeden druhému,” uviedol organizátor podujatia Peter Kolišťanik.

Krátky časový prierez programu Fraštáckeho trhu:
9:00 – otvorenie
9:30 – Martin Halás – vystúpenie s koňom (len za priaznivého počasia)
10:00 – Landfill
12:00 – Dano Görög s kapelou
14:00 – White Melon

frast-pl

Ulož ako PDF
Napísal 7. októbra 2016 0:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.