reklama

Exotika v hale: jesenná edícia najväčšej výstavy zvierat AkvaTera Trnava sa uskutoční v nedeľu 25. októbra

Najväčšia akvaristicko-teraristická výstava na Slovensku – AkvaTera Trnava – otvorí svoje brány už v nedeľu 25. októbra 2015 v Mestskej športovej hale.

Podujatie s úspechom organizuje Združenie priateľov herpetofauny Slovenska v snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat.

Prí príležitosti predajnej výstavy AkvaTera sa v Trnave stretávajú chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska, aby vystavili svoje zvieratá a chovatelský sortiment záujemcom.

Jesenná edícia akcie v osvedčených priestoroch Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici sa uskutoční v nedeľu 25. októbra 2015 v čase od 9.00 do 15.00 hodiny.

akvatera-pl1

Organizátori očakávajú účasť až 300 chovateľov. Návštevníci uvidia stovky exotických zvierat ako sú hady, jaštery, pavúky, škorpióny, ale aj rybičky, krevety, kraby a mnohé ďalšie.

V snahe minimalizovať čakanie na lístky a optimalizovať počet návštevníkov vnútri a pred halou, prijali organizátori viacero opatrení.

Návštevníkom budú k dispozícií po novom dve pokladne, výstava potrvá o hodinu dlhšie ako obvykle – až do 15. hodiny

„Návštevníci nemusia chodiť len dopoludnia, ako to bolo doteraz, ale môžu si naplánovať akciu na popoludnie, kedy budú mať stále dostatok času prejsť si celú výstavu,“ vysvetľuje Milan Kánya z organizačného tímu.

Novinkou je aj spustenie predpredaja vstupeniek už 30 minút pred otvorením v snahe, aby sa hneď po otvorení dostalo dovnútra viac ľudí.

„Toto opatrenie umožní nedočkavým návštevníkom dostať sa do haly skôr,“ konštatujú organizátori.

Vstupné na podujatie je 2 eurá pre dospelých, deti staršie ako 6 rokov, seniori a študenti zaplatia 1 euro.

Ulož ako PDF
Napísal 19. októbra 2015 9:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.