reklama

V športovej hale bude opäť výstava exotických zvierat AkvaTera

Hady, jaštery, pavúky, škorpióny, ale aj rybičky, krevety a kraby – to a veľa iného uvidíte už na budúcu nedeľu v priestoroch Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici v Trnave.

Združenie priateľov herpetofauny Slovenska v snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizuje už niekoľko rokov bezkonkurenčne najväčšiu predajnú výstavu AkvaTera Trnava.

Stretávajú sa tu chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska aby vystavili svoje zvieratá a chovateľský sortiment možným záujemcom.

Najbližšie podujatie sa uskutoční v nedeľu 7. októbra od 9. do 14. hodiny. Vystavovať sa bude až na 230 stoloch.


Po úspechu z poslednej akcie bude opäť možnosť sa vyfotografovať s exotickými hadmi. Fotografie zhotovené profesionálnym fotografom vám organizátori na mieste aj vytlačia.

Návštevníkom bude k dispozícií bezplatná chovateľská poradňa, kde skúsení chovatelia ochotne poradia začínajúcim chovateľom ako sa starať o svojich nových miláčikov.

Ulož ako PDF
Napísal 25. septembra 2012 8:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.