reklama

V športovej hale bude opäť výstava exotických zvierat AkvaTera

Hady, jaštery, pavúky, škorpióny, ale aj rybičky, krevety a kraby – to a veľa iného uvidíte už na budúcu nedeľu v priestoroch Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici v Trnave.

Združenie priateľov herpetofauny Slovenska v snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizuje už niekoľko rokov bezkonkurenčne najväčšiu predajnú výstavu AkvaTera Trnava.

Stretávajú sa tu chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska aby vystavili svoje zvieratá a chovateľský sortiment možným záujemcom.

Najbližšie podujatie sa uskutoční v nedeľu 7. októbra od 9. do 14. hodiny. Vystavovať sa bude až na 230 stoloch.


Po úspechu z poslednej akcie bude opäť možnosť sa vyfotografovať s exotickými hadmi. Fotografie zhotovené profesionálnym fotografom vám organizátori na mieste aj vytlačia.

Návštevníkom bude k dispozícií bezplatná chovateľská poradňa, kde skúsení chovatelia ochotne poradia začínajúcim chovateľom ako sa starať o svojich nových miláčikov.

Ulož ako PDF
Napísal 25. septembra 2012 8:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.