reklama

Najväčšia chovateľská výstava AkvaTera sa uskutoční opäť v trnavskej športovej hale

Hady, jaštery, pavúky, škorpióny, ale aj rybičky, krevety, kraby, hmyz či rastliny – to a veľa iného uvidíte už v nedeľu 21. mája 2023 v priestoroch Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici v Trnave.

Združenie priateľov herpetofauny Slovenska v snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizuje už niekoľko rokov bezkonkurenčne najväčšiu predajnú výstavu AkvaTera Trnava.

Ilustračné foto

Stretávajú sa tu chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska aby vystavili svoje zvieratá a chovateľský sortiment možným záujemcom.

Taktiež ponúkajú aj chovateľské pomôcky a iný užitočný tovar pre chovateľov.

Predpredaj lístkov bude prebiehať približne týždeň pred akciou vo všetkých troch predajniach Superzoo v Trnave.

Bližšie informácie získate na akvateratrnava@gmail.com, https://akvatera.info/trnava.

Vstupné:

Deti do 6 rokov: vstup zdarma

Dospelí: 4 eurá

Študenti, dôchodci (nad 62 rokov) a ostatní: 2 eurá

Ulož ako PDF
Napísal 1. mája 2023 17:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.