reklama

Najväčšia výstava zvierat AkvaTera bude v Trnave už túto nedeľu

Prvá predajná výstava chovateľov akvaristických a teraristických zvierat AkvaTera Trnava v tomto roku sa uskutoční v nedeľu 24. apríla 2016 v Mestskej športovej hale na Rybníkovej ulici.

Vďaka vysokej návštevnosti a 300 predajcom je trnavská AkvaTera bezkonkurenčne najväčšou akvaristicko-teraristickou výstavou na Slovensku.

Podujatie organizujú trnavskí nadšenci už niekoľko rokov v snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat. Návštevníci uvidia hady, jaštery, korytnačky, akvarijné rybičky, pavúky, šváby, možnu si vybrať z množstva rastlín a širokej ponuky chovateľských potrieb.

„Stretávajú sa tu chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska, aby vystavili svoje zvieratá možným záujemcom o ich kúpu. Taktiež ponúkajú aj chovateľské pomôcky a iný užitočný tovar pre chovateľov,“ priblížil Milan Kánya z organizačného tímu.

akvatera

Ilustračné foto

Po úspechu z predošlých akcií budú mať návštevníci opäť možnosť sa vyfotografovať so štvormetrovým pytónom. Fotografie zhotovené profesionálnym fotografom záujemcom na mieste vytlačia.

AkvaTera Trnava sa uskutoční 24. apríla 2016 v čase od 9.00 do 14.00 hodiny v osvedčených priestoroch Mestskej športovej haly v Trnave.

Deti do 6 rokov majú vstup zdarma, študenti a dôchodcovia starší ako 62 rokov zaplatia 1 euro, dospelí návštevníci zaplatia vstupné 2 eurá.

Bližšie informácie získate na akvateratrnava@gmail.com a trnava.akvatera.info.

plagatatt-a

Ulož ako PDF
Napísal 21. apríla 2016 14:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.