reklama

Najväčšia výstava zvierat AkvaTera bude už v nedeľu 8. mája

Chovateľstvo sa teší na Slovensku v poslednom období vzrastajúcemu záujmu. Vďaka tomuto koníčku môže mať každá rodina doma kúsok prekrásnej prírody. Starostlivosťou o domáceho miláčika sa deti učia zodpovednosti a buduje sa v nich kladný vzťah k zvieratám.

V snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizujeme už niekoľko rokov predajnú výstavu AkvaTera Trnava. Stretávajú sa tu chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska aby vystavili svoje zvieratá možným záujemcom o ich kúpu. Taktiež ponúkajú aj chovateľské pomôcky a iný užitočný tovar pre chovateľov.

Srdečne vás pozývame na Akvaristicko-teraristická burzu AkvaTera Trnava, ktorá sa uskutoční v nedeľu 8. mája 2011 od 9. do 14. hodiny v osvedčených priestoroch Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici, ktorá poskytne priestor veľkému počtu návštevníkov a predávajúcim na 200 stoloch! Akvatera Trnava bude opäť najväčšou akciou tohto typu na Slovensku.

Vstupné na akciu majú zdarma deti do 6 rokov, dôchodcovia (nad 62 rokov), zdravotne a telesne postihnutí. Vstupné pre dospelých je 1,5 €, študenti a ostatní zaplatia jedno euro.

Návštevníkom bude k dispozícií bezplatná chovateľská poradňa, kde skúsení chovatelia ochotne poradia začínajúcim chovateľom ako sa starať o svojim nových miláčikov.

Príďte sa aj vy pozrieť na veľké množstvo fascinujúcich druhov exotických zvierat a rastlín z celého sveta, ktoré v tak hojnom zastúpení nenájdete v žiadnej ZOO.

Bližšie Informácie o akcií nájdete na stránke trnava.akvatera.sk.

Akciu s podporou Mesta Trnava organizuje ZDRUŽENIE PRIATEĽOV HERPETOFAUNY. Jeho cieľom je vzdelávať verejnosť najmä deti v tom ako je dôležité chrániť prírodu okolo nás, organizovať prednášky a výlety do prírody, kde sa snažíme deťom ale aj dospelým ukázať prečo chrániť naše plazy. Viac informácií nájdete na www.plazyunas.com.

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2011 8:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.