reklama

Najväčšia výstava zvierat AkvaTera bude už v nedeľu 8. mája

Chovateľstvo sa teší na Slovensku v poslednom období vzrastajúcemu záujmu. Vďaka tomuto koníčku môže mať každá rodina doma kúsok prekrásnej prírody. Starostlivosťou o domáceho miláčika sa deti učia zodpovednosti a buduje sa v nich kladný vzťah k zvieratám.

V snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizujeme už niekoľko rokov predajnú výstavu AkvaTera Trnava. Stretávajú sa tu chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska aby vystavili svoje zvieratá možným záujemcom o ich kúpu. Taktiež ponúkajú aj chovateľské pomôcky a iný užitočný tovar pre chovateľov.

Srdečne vás pozývame na Akvaristicko-teraristická burzu AkvaTera Trnava, ktorá sa uskutoční v nedeľu 8. mája 2011 od 9. do 14. hodiny v osvedčených priestoroch Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici, ktorá poskytne priestor veľkému počtu návštevníkov a predávajúcim na 200 stoloch! Akvatera Trnava bude opäť najväčšou akciou tohto typu na Slovensku.

Vstupné na akciu majú zdarma deti do 6 rokov, dôchodcovia (nad 62 rokov), zdravotne a telesne postihnutí. Vstupné pre dospelých je 1,5 €, študenti a ostatní zaplatia jedno euro.

Návštevníkom bude k dispozícií bezplatná chovateľská poradňa, kde skúsení chovatelia ochotne poradia začínajúcim chovateľom ako sa starať o svojim nových miláčikov.

Príďte sa aj vy pozrieť na veľké množstvo fascinujúcich druhov exotických zvierat a rastlín z celého sveta, ktoré v tak hojnom zastúpení nenájdete v žiadnej ZOO.

Bližšie Informácie o akcií nájdete na stránke trnava.akvatera.sk.

Akciu s podporou Mesta Trnava organizuje ZDRUŽENIE PRIATEĽOV HERPETOFAUNY. Jeho cieľom je vzdelávať verejnosť najmä deti v tom ako je dôležité chrániť prírodu okolo nás, organizovať prednášky a výlety do prírody, kde sa snažíme deťom ale aj dospelým ukázať prečo chrániť naše plazy. Viac informácií nájdete na www.plazyunas.com.

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2011 8:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.