reklama

V Trnave bude opäť najväčšia výstava zvierat na Slovensku

Chovateľstvo sa teší na Slovensku v poslednom období vzrastajúcemu záujmu. Vďaka tomuto koníčku môže mať každá rodina doma kúsok prekrásnej prírody. Starostlivosťou o domáceho miláčika sa deti učia zodpovednosti a buduje sa v nich kladný vzťah k zvieratám.

V snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizujeme už niekoľko rokov predajnú výstavu AkvaTera Trnava. Stretávajú sa tu chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska aby vystavili svoje zvieratá možným záujemcom o ich kúpu. Taktiež ponúkajú aj chovateľské pomôcky a iný užitočný tovar pre chovateľov.

Akvaristicko-teraristická predajná výstava AkvaTera Trnava sa uskutoční 10. júna 2012 od 9. do 14. hodiny.


Priamo na výstave sa môžete odfotiť s niektorým zo vzácnych exemplárov

Výstava sa uskutoční v osvedčených priestoroch Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici, ktorá poskytne priestor veľkému počtu návštevníkov a predávajúcim na viac ako 230 stoloch!

Po úspechu z poslednej akcie bude opäť možnosť sa vyfotografovať s exotickým hadom alebo jašterom. Fotografie zhotovené profesionálnym fotografom vám na mieste aj vytlačia.

Novinkou budú zaujímavé prednášky.
11:00 -11:45  Plazy Slovenska – Milan Oselský- podpredseda Združenia priateľov herpetofauny nám porozpráva zaujímavosti o plazoch žijúcich na Slovensku
13:00 – 13:30. Letom Svetom za zvieratami – Radovan Smolinský – známy herpetológ, chovateľ a cestovateľ. Odľahčený pohľad na cestovanie za zvieratami po svete, aké zvieratá videl, aké sú problémy so zákonmi a ľuďmi

Návštevníkom bude k dispozícií bezplatná chovateľská poradňa, kde skúsení chovatelia ochotne poradia začínajúcim chovateľom ako sa starať o svojich nových miláčikov.

Príďte sa aj vy pozrieť na veľké množstvo fascinujúcich druhov exotických zvierat a rastlín z celého sveta, ktoré v tak hojnom zastúpení nenájdete v žiadnej ZOO.


Výstava tradične púta veľký záujem verejnosti

Ďalšie informácie o akcií nájdete na stránke trnava.akvatera.sk.

Akciu s podporou Mesta Trnava organizuje ZDRUŽENIE PRIATEĽOV HERPETOFAUNY. Jeho cieľom je vzdelávať verejnosť najmä deti v tom ako je dôležité chrániť prírodu okolo nás, organizovať prednášky a výlety do prírody, kde sa snažíme deťom ale aj dospelým ukázať prečo chrániť naše plazy.

Viac informácií nájdete na www.plazyunas.com.

Milan Kánya, Akvatera Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 3. júna 2012 10:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.