reklama

Hady, jaštery, pavúky, škorpióny – v Trnave bude opäť veľká výstava AkvaTera

Chceli by ste mať doma kúsok divokej prírody?

Hady, jaštery, pavúky, škorpióny ale aj rybičky, krevety a kraby – to všetko a veľa iného uvidíte 29. septembra na bezkonkurenčne najväčšej Akvaristicko-Teraristickej výstave na Slovensku – AkvaTera Trnava.

Združenie priateľov herpetofauny Slovenska v snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizuje už niekoľko rokov predajnú výstavu AkvaTera Trnava.

V Trnave sa stretávajú chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska aby vystavili svoje zvieratá a chovatelský sortiment možným záujemcom.

akvatera-1
Výstava sa stretáva s veľkým záujmom verejnosti

Akcia sa uskutoční 29.9.2013 od 9. do 14. hodiny v osvedčených priestoroch Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici, ktorá poskytne priestor veľkému počtu návštevníkov a predávajúcim až na 240 stoloch.

Zážitok na celý život! Chcete mať fotografiu so 4 metrovým pytónom na krku?! Po úspechu z predchádzajúcich akcií bude opäť možnosť sa vyfotografovať s exotickými hadmi a jaštermi. Fotografie zhotovené profesionálnym fotografom vám na mieste aj vytlačíme.

Návštevníkom bude k dispozícií bezplatná chovateľská poradňa, kde skúsení chovatelia ochotne poradia začínajúcim chovateľom ako sa starať o svojich nových miláčikov. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Organizačný tím AkvaTera

akvatera-2

Ulož ako PDF
Napísal 20. septembra 2013 9:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.