reklama

AkvaTera Trnava: do haly sa opäť nasťahujú stovky exotických zvierat

Priestory Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici v Trnave obsadia v nedeľu 29. marca stovky vzácnych a divokých zvierat.

Hady, jaštery, pavúky, škorpióny, ale aj rybičky, krevety alebo kraby môžete opäť pozorovať zblízka a na vlastné oči na najväčšej Akvaristicko-teraristickej výstave na Slovensku – AkvaTera Trnava.

Podujatie s úmyslom podporovať chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizuje Združenie priateľov herpetofauny Slovenska.

„V Trnave sa stretnú chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska s cieľom vystaviť svoje zvieratá a chovateľský sortiment možným záujemcom,“ uviedol Milan Kánya z organizačného štábu.

akvateraTT

Ilustračné foto: AkvaTera

Športová hala sa na sklonku marca zaplní tak, ako to býva zvykom. Organizátori očakávajú nielen veľký záujem návštevníkov, ale tradične aj zo strany predajcov.

Na Akvatere Trnava sa predstaví až 300 predajcov.

Organizátori ponúknu po pozitívnych reakciách z minulosti návštevníkom možnosť odfotiť sa so 4-metrovým pytónom na krku alebo s ďalšími exotickými hadmi a jaštermi.

Fotografie zhotovené profesionálnym fotografom vám na mieste vytlačia.

Akvaristicko-teraristická výstava AkvaTera sa uskutoční 29. marca 2015 v čase od 9. do 14.00 hodiny.

akvatera

Ulož ako PDF
Napísal 6. marca 2015 7:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.