reklama

Predajná výstava AkvaTera Trnava ponúkne možnosť vidieť stovky exotických živočíchov

Priestory Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici v Trnave obsadia v nedeľu 18. marca 2018 stovky vzácnych a divokých zvierat.

Hady, jaštery, pavúky, škorpióny, ale aj rybičky, krevety alebo kraby môžete opäť pozorovať zblízka a na vlastné oči na najväčšej Akvaristicko-teraristickej výstave na Slovensku – AkvaTera Trnava.

Podujatie s úmyslom podporovať chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizuje Združenie priateľov herpetofauny Slovenska.

akvateraTT

Ilustračné foto: AkvaTera

„V Trnave sa stretnú chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska, aby vystavili svoje zvieratá možným záujemcom o ich kúpu. Taktiež ponúknu aj chovateľské pomôcky a iný užitočný tovar pre chovateľov,“ uviedol Milan Kánya z organizačného štábu.

Trnavská športová hala sa 18. marca zaplní tak, ako to býva zvykom. Organizátori očakávajú nielen veľký záujem návštevníkov, ale tradične aj zo strany predajcov.

Na Akvatere Trnava bude k dispocícii pre predajcov až 300 stolov.

Akvaristicko-teraristická výstava AkvaTera sa uskutoční 18. marca 2018 v čase od 9. do 14.00 hodiny.

Vstupné:

Deti: do 6 rokov vstup zdarma
Dospelí: 3,- €
Študenti, dôchodci (nad 62 rokov) a ostatní: 1,50,- €
Predávajúci (stôl + 1 predávajúci): 7,- €

Predpredaj lístkov bude prebiehať od 11.3 do 17.3.2018 v oboch predajniach Superzoo v Trnave.

Bližšie informácie získate aj na akvateratrnava@gmail.com, trnava.akvatera.info

Ulož ako PDF
Napísal 7. marca 2018 13:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Predajná výstava AkvaTera Trnava ponúkne možnosť vidieť stovky exotických živočíchov”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.