reklama

Predajná výstava AkvaTera Trnava ponúkne možnosť vidieť stovky exotických živočíchov

Priestory Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici v Trnave obsadia v nedeľu 18. marca 2018 stovky vzácnych a divokých zvierat.

Hady, jaštery, pavúky, škorpióny, ale aj rybičky, krevety alebo kraby môžete opäť pozorovať zblízka a na vlastné oči na najväčšej Akvaristicko-teraristickej výstave na Slovensku – AkvaTera Trnava.

Podujatie s úmyslom podporovať chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizuje Združenie priateľov herpetofauny Slovenska.

akvateraTT

Ilustračné foto: AkvaTera

„V Trnave sa stretnú chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska, aby vystavili svoje zvieratá možným záujemcom o ich kúpu. Taktiež ponúknu aj chovateľské pomôcky a iný užitočný tovar pre chovateľov,“ uviedol Milan Kánya z organizačného štábu.

Trnavská športová hala sa 18. marca zaplní tak, ako to býva zvykom. Organizátori očakávajú nielen veľký záujem návštevníkov, ale tradične aj zo strany predajcov.

Na Akvatere Trnava bude k dispocícii pre predajcov až 300 stolov.

Akvaristicko-teraristická výstava AkvaTera sa uskutoční 18. marca 2018 v čase od 9. do 14.00 hodiny.

Vstupné:

Deti: do 6 rokov vstup zdarma
Dospelí: 3,- €
Študenti, dôchodci (nad 62 rokov) a ostatní: 1,50,- €
Predávajúci (stôl + 1 predávajúci): 7,- €

Predpredaj lístkov bude prebiehať od 11.3 do 17.3.2018 v oboch predajniach Superzoo v Trnave.

Bližšie informácie získate aj na akvateratrnava@gmail.com, trnava.akvatera.info

Ulož ako PDF
Napísal 7. marca 2018 13:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Predajná výstava AkvaTera Trnava ponúkne možnosť vidieť stovky exotických živočíchov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.