reklama

Exotické plazy, hmyz aj rastliny máte možnosť vidieť zblízka na predajnej výstave AkvaTera Trnava v nedeľu 9. októbra

V nedeľu 9. októbra 2022 sa v Mestskej športovej hale na Rybníkovej ulici uskutoční najväčšia akvaristicko-teraristická predajná výstava na Slovensku – AkvaTera Trnava.

Výstava má dlhoročnú tradíciu a vznikla v snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat.

Ako poznamenal organizátor podujatia Milan Kánya, stretávajú sa tu chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska, aby vystavili svoje zvieratá možným záujemcom o ich kúpu.

Taktiež ponúkajú aj chovateľské pomôcky a iný užitočný tovar pre chovateľov.

Na výstave uvidíte zblízka hady, jaštery, pavúky, škorpióny, ale aj rybičky, krevety, kraby, hmyz či rastliny od desiatok vystavovateľov.

Predpredaj vstupeniek bude prebiehať od 3. októbra vo všetkých predajniach Superzoo v Trnave.

Vstupné:
Deti do 6 rokov: vstup zdarma
Dospelí: 4 €
Študenti, dôchodcovia (nad 62 rokov) a ostatní: 2 €

Ulož ako PDF
Napísal 24. septembra 2022 15:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.