reklama

Chovateľská výstava AkvaTera bude už túto nedeľu v športovej hale na Rybníkovej

Hady, jaštery, pavúky, škorpióny, ale aj rybičky, krevety, kraby, hmyz či rastliny – to a veľa iného uvidíte už v nedeľu 14. októbra v priestoroch Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici v Trnave.

Združenie priateľov herpetofauny Slovenska v snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizuje už niekoľko rokov bezkonkurenčne najväčšiu predajnú výstavu AkvaTera Trnava.

Ilustračné foto

Stretávajú sa tu chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska aby vystavili svoje zvieratá a chovateľský sortiment možným záujemcom. Taktiež ponúkajú aj chovateľské pomôcky a iný užitočný tovar pre chovateľov.

Najbližšie podujatie sa uskutoční v nedeľu 14. októbra 2018 od 9. do 14. hodiny.

Organizátori očakávajú, že chovatelia zaplnia na ploche športovej haly až 300 stolov.

Vstupné:

Deti do 6 rokov: zdarma
Dospelí: 2,- €
Študenti, dôchodci (nad 62 rokov) a ostatní: 1,- €

Ulož ako PDF
Napísal 10. októbra 2018 16:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.