reklama

Športová hala bude opäť dejiskom najväčšej výstavy exotických zvierat AkvaTera

Združenie priateľov herpetofauny Slovenska v snahe podporiť chovateľstvo akvaristických a teraristických zvierat organizuje už niekoľko rokov predajnú výstavu AkvaTera Trnava.

Stovky chovateľov exotických zvierat sa zídu opäť v Trnave na najväčšej akvaristicko – teraristickej výstave na Slovensku v nedeľu 5. októbra v čase od 9. do 14. hodiny.

„Stretávajú sa tu chovatelia zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska aby vystavili svoje zvieratá možným záujemcom o ich kúpu. Taktiež ponúkajú aj chovateľské pomôcky a iný užitočný tovar pre chovateľov,“ povedal organizátor podujatia Milan Kánya.

akvatera
Ilustračné foto: AkvaTera Trnava

Po úspechu z predošlých akcií dostanú návštevníci možnosť sa vyfotografovať so 4-metrovým pytónom alebo inými „príšerkami“. Fotografie zhotovené profesionálnym fotografom na mieste aj vytlačia.

Organizátori poskytnú priestor až 300 predávajúcim.

K dispozícií bude aj bezplatná chovateľská a veterinárna poradňa, kde skúsení chovatelia a veterinár ochotne poradia začínajúcim chovateľom ako sa starať o svojich nových miláčikov.

Ak si chcete pozrieť alebo zakúpiť hady, jaštery, pavúky, škorpióny ale aj rybičky, krevety, kraby a mnohé ďalšie exotické zvieratá, jedinečnú možnosť ponúka práve výstava AkvaTera v Mestskej športovej hale.

Akcie pod hlavičkou AkvaTera Trnava slúžia k výmene a predaju exotických rastlín, chovného a zbierkového hmyzu a iných bezstavovcov, teráriových a akváriových živočíchov, zbierkových prírodnín, chovateľských a pestovateľských potrieb a odbornej literatúry.

Ďalšie informácie nájdete na trnava.akvatera.sk.

INFO

Vstupné:
Deti do 6 rokov – vstup zdarma
Zdravotne a telesne postihnutí – vstup zdarma
Dospelí – 2 eurá
Študenti, dôchodci (nad 62 rokov) a ostatní – 1 euro

Ulož ako PDF
Napísal 21. septembra 2014 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.