reklama

FESTHRY – festival hier, hračiek a zábavy už tento víkend. Vezmite celú rodinu a fest sa vyhrajte!

Po ôsmykrát sa 10. – 12. februára 2017 otvoria brány Mestskej športovej haly v Trnave, aby vás preniesli na tri dni do sveta hier a zábavy.

Nájdete tu rôzne spoločenské, strategické a vedomostné hry, hlavolamy a stavebnice, ale i zábavu v podobe nafukovacích atrakcií, detského kútika pre najmenších a sprievodného programu.

Na starších čaká stolný futbal, air hokej, ale i tradičný šach, súťaže o zaujímavé ceny a turnaje v ktorých si odmeriate sily a schopnosti so známymi i neznámymi.


FestHry ponúknu opäť kopec zábavy pre celú rodinu

Pri hracích stoloch vám s pravidlami radi pomôžu skúsení promotéri. Ak sa vám niektoré z hier zapáčia, môžete si ich hneď i zakúpiť, pričom sú pre vás pripravené rôzne zľavy a výhodné ponuky.

Organizátorom podujatia je Mestská rada mládeže v Trnave a Mesto Trnava.

Otvorené pre verejnosť: piatok 15:00-20:00 hod., sobota 10:00-20:00 hod., nedeľa 14:00-20:00 hod.

Viac aktualít a ďalšie informácie o podujatí nájdete na stránke www.festhry.sk alebo na facebookovom profile FestHry Trnava – festival hier, hračiek a zábavy.

Ulož ako PDF
Napísal 8. februára 2017 8:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.