reklama

Festival hier, hračiek a zábavy FESTHRY sa uskutoční v Trnave už po desiatykrát

Už onedlho sa stoly v Mestskej športovej hale v Trnave budú prehýbať pod spoločenskými, strategickými, rodinnými i zábavnými párty hrami. Pozývame vás na 10. ročník tradičného a obľúbeného podujatia s neopakovateľnou atmosférou pre všetky vekové kategórie FESTHRY 2019.

Podujatie sa uskutoční v dňoch od 15. do 17. februára.

Ako informujú organizátori – Mestská rada mládeže v Trnave, Mesto Trnava a ihrysko.sk, ani tento rok bebudú chýbať stavebnice, hlavolamy, stolný futbal, air-hockey, laser game a ako každý rok i nafukovacie atrakcie.

Ilustračné foto: FestHry

Aby mohli oslavovať aj najmenší, organizátori nezabudli na detský kútik, tvorivé dielne i sprievodný program. Vo fotokútiku si budete mať môžnosť urobiť fotky s kamarátmi.

„Keďže máme narodeniny, návštevníkov budeme obdarovávať. Stačí sa zapojiť do našich turnajov a súťaží a mnohí si určite odnesú jednu zo zaujímavých cien od našich partnerov. Pri hrách budú ako vždy k dispozícii promotéri, aby vysvetlili pravidlá alebo sa do hry sami zapojili,“ informujú organizátori.

Viac informácií o podujatí nájdete na facebookovom profile FestHry Trnava – festival hier, hračiek a zábavy.

Ulož ako PDF
Napísal 31. januára 2019 9:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.