reklama

Festival hier, hračiek a zábavy FESTHRY sa uskutoční v Trnave už po desiatykrát

Už onedlho sa stoly v Mestskej športovej hale v Trnave budú prehýbať pod spoločenskými, strategickými, rodinnými i zábavnými párty hrami. Pozývame vás na 10. ročník tradičného a obľúbeného podujatia s neopakovateľnou atmosférou pre všetky vekové kategórie FESTHRY 2019.

Podujatie sa uskutoční v dňoch od 15. do 17. februára.

Ako informujú organizátori – Mestská rada mládeže v Trnave, Mesto Trnava a ihrysko.sk, ani tento rok bebudú chýbať stavebnice, hlavolamy, stolný futbal, air-hockey, laser game a ako každý rok i nafukovacie atrakcie.

Ilustračné foto: FestHry

Aby mohli oslavovať aj najmenší, organizátori nezabudli na detský kútik, tvorivé dielne i sprievodný program. Vo fotokútiku si budete mať môžnosť urobiť fotky s kamarátmi.

„Keďže máme narodeniny, návštevníkov budeme obdarovávať. Stačí sa zapojiť do našich turnajov a súťaží a mnohí si určite odnesú jednu zo zaujímavých cien od našich partnerov. Pri hrách budú ako vždy k dispozícii promotéri, aby vysvetlili pravidlá alebo sa do hry sami zapojili,“ informujú organizátori.

Viac informácií o podujatí nájdete na facebookovom profile FestHry Trnava – festival hier, hračiek a zábavy.

Ulož ako PDF
Napísal 31. januára 2019 9:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.