reklama

FestHry Trnava 2012 – mestská športová hala plná hier, hračiek a zábavy

V dňoch od 3. do 5. februára 2012 zaplnia stoly v Mestskej športovej hale v Trnave stovky spoločenských hier od popredných výrobcov, od klasických až po novinky prezentované na zahraničných veľtrhoch.

Tretí ročník Festivalu hier, hračiek a zábavy predstavuje spoločenské herné podujatie primárne určené deťom, rodinám a mládeži, ktoré má byť interaktívnou prezentáciou vývoja v oblasti spoločenských hier a zábavy, stavebníc, hlavolamov a hračiek, ktoré aj v súčasnosti dokážu zaujať a ponúkajú zmysluplné a najmä spoločné trávenie voľného času,“ poznamenala organizátorka festivalu Mgr. Mária Dravecká.

Foto: festhry.sk

Okrem hier pre všetky vekové kategórie bude pripravený sprievodný program zahŕňajúci rozšírenú zónu nafukovacích atrakcií, pribudnú detské kútiky s hrami a skladačkami pre najmenšie deti, pre študentov, mladých a rodičov stolné futbaly, air- hockey, biliard, šach, sprievodné súťaže o ceny a iné.
Niektoré z hier si budú môcť účastníci podujatia kúpiť priamo na mieste, alebo odniesť ako výhru v jednej zo súťaží.

Organizátormi podujatia sú Mestská rada mládeže v Trnave a mesto Trnava.

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 24. januára 2012 13:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.