reklama

Vezmite celú rodinu a fest sa vyhrajte! FESTHRY 2018 ponúknu víkend plný hier, hračiek a zábavy

Už po deviatykrát sa v dňoch od 16. do 18. februára 2018 uskutoční v Mestskej športovej hale v Trnave víkend plný spoločenských hier.

Pre deti i dospelákov sú pripravené strategické, rodinné i zábavné party hry, stavebnice, hlavolamy, stolný futbal, air-hockey, ale nebude chýbať ani tradičný šach.

Novinkou pre LEGO® fanúšikov okrem klasického stavania budú mozaiky, autá na diaľkové ovládanie ale i balónový pohon a dalšie prekvapenia.


Snímka z vlaňajšieho ročníka podujatia

Foto: FB FestHry Trnava

Na deti ako každý rok čakajú nafukovacie atrakcie, detský kútik, v rámci sprievodného programu divadielka, maľovanie na tvár, hodiny angličtiny, či tanečné vystúpenie.

Pozývame vás na tradičné a už obľúbené podujatie s neopakovateľnou atmosférou, množstvom súťaží a turnajov o zaujímavé ceny, kde si prídu na svoje všetky vekové kategórie.

Pri stoloch vám radi pomôžu naši skúsení promotéri, ak sa vám niektoré z hier zapáčia, môžete si ich hneď zakúpiť u predajcov.

Organizátorom podujatia je Mestská rada mládeže v Trnave, mesto Trnava a ihrysko.sk.

Viac informácií o našom podujatí nájdete na facebookovom profile FestHry Trnava – festival hier, hračiek a zábavy alebo na stránke www.festhry.sk.

(Tlačová správa)

VIDEO:

Ulož ako PDF
Napísal 23. januára 2018 22:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.