reklama

FESTHRY 2024 prinesú do mestskej športovej haly víkend plný hier a zábavy

Už po trinástykrát sa v dňoch od 26. do 28. januára 2024 uskutoční v Mestskej športovej hale v Trnave víkend plný spoločenských hier.

Pre deti i dospelákov sú pripravené strategické, rodinné i zábavné party hry, stavebnice, hlavolamy, stolný futbal, air-hockey, no nebude chýbať ani LEGO.

Na deti ako každý rok čakajú nafukovacie atrakcie, či detský kútik, školákov určite zaujme interaktívna výstava vedeckých hračiek z brnenského Vida centra. V rámci sprievodného programu budú pripravené divadielka či maľovanie na tvár.

Pozývame vás na tradičné a už obľúbené podujatie s neopakovateľnou atmosférou, množstvom súťaží a turnajov o zaujímavé ceny, kde si prídu na svoje všetky vekové kategórie.

Pri stoloch vám radi pomôžu naši skúsení promotéri, ak sa vám niektoré z hier zapáčia, môžete si ich hneď zakúpiť u predajcov.

Organizátorom podujatia je Mestská rada mládeže v Trnave a ihrysko.sk.

Viac informácií o našom podujatí nájdete na facebookovom profile FestHry Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 18. januára 2024 8:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.