reklama

V Trnave určite neplatí, že hrať sa môžu len deti. FESTHRY – 8. ročník festivalu hier, hračiek a zábavy sa blíži

Mestská športová hala v Trnave sa v dňoch od 10. do 12. februára 2017 už po ôsmykrát premení na obrovskú herňu.

Na deti i dospelákov čakájú stovky spoločenských hier, stavebníc, stolný futbal, air-hockey, ale i tradičný šach. Pre menších sú pripravené na vybláznenie nafukovacie atrakcie, detský kútik i sprievodný program.

Pozývame vás na tradičné a už obľúbené podujatie s neopakovateľnou atmosférou plnou úsmevov, výhier aj prehier, ale hlavne dobrej nálady, kde si prídu na svoje všetky vekové kategórie.

Vymeňte hodiny trávené vo virtuálnej realite za strategické, spoločenské a zábavné hry naživo pri jednom stole so známymi i neznámymi.


V Mestskej športovej hale bude k dispozícii priestor pre množstvo dobrej zábavy

Čakajú vás turnaje, možnosť zasúťažiť si a vyhrať zaujímavé ceny.

Pri hracích stoloch vám s pravidlami radi pomôžu skúsení promotéri.

Ak sa vám niektoré z hier zapáčia, môžete si ich hneď i zakúpiť.

Organizátorom podujatia je Mestská rada mládeže v Trnave a Mesto Trnava.

Viac aktualít a ďalšie informácie o podujatí nájdete na stránke www.festhry.sk alebo na facebookovom profile FestHry Trnava – festival hier, hračiek a zábavy.

Ulož ako PDF
Napísal 24. januára 2017 13:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.