reklama

FestHry 2018: Víkend v znamení zábavy pre celú rodinu

Ďalší ročník festivalu hier, hračiek a zábavy FESTHRY 2018 začne už v piatok 16. februára a potrvá až do nedele.

O pár desiatok hodín sa otvoria brány Mestskej športovej haly v Trnave pre návštevníkov už deviateho ročníka festivalu, plného spoločenských, strategických, rodinných i party hier.

Tradične sú pripravené i stavebnice, hlavolamy, šach, či rozšírená zóna pre obľúbený stolný futbal a air-hockey.

Ilustračné foto

Novinkou tohto roka je LEGO®, kde budú mať návštevníci možnosť okrem klasického stavania, vidieť mozaiky, autá na diaľkové ovládanie ale i balónový pohon.

Na menších návštevníkov čakajú nafukovacie atrakcie, detský kútik, v rámci sprievodného programu divadielka, maľovanie na tvár, hodiny angličtiny, či tanečné vystúpenie.

Organizátori pozývajú na toto obľúbené podujatie s neopakovateľnou atmosférou, množstvom súťaží a turnajov o zaujímavé ceny, kde si prídu na svoje všetky vekové kategórie. Pri hrách nebudú chýbať skúsení promotéri, ktorí radi pomôžu s pravidlami.

Viac o podujatí, súťaže a bližšie informácie o sprievodnom programe nájdete na facebookovom profile FestHry Trnava – festival hier, hračiek a zábavy.

Podujatie je otvorené v piatok od 15. do 20. hodiny, v sobotu v čase od 10. do 20. hodiny a v nedeľu od 13. do 18. hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 15. februára 2018 7:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “FestHry 2018: Víkend v znamení zábavy pre celú rodinu”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.