reklama

Festival hier a hračiek Festhry 2016 premení športovú halu opäť na obrovskú herňu

Festival hier, hračiek a zábavy premení počas volebného víkendu 4.-6. marca 2016 strohú mestskú športovú halu v Trnave na obrovskú herňu so stovkami moderných spoločenských hier, nafukovacími atrakciami, stavebnicami a hračkami.

Pozývame vás na obľúbený a tradičný festival s netradičnou atmosférou plnou smiechu, súťaživosti a emócií.

Toto spoločensko – herné podujatie je určené prioritne deťom, rodičom a mladým, ktorí sú ochotní vymeniť hodiny strávené vo virtuálnej realite za čas strávený v spoločnosti svojich blízkych a kamarátov pri jednom stole, na ktorom sa vystriedajú chytľavé hry každého druhu.

festhry-t
Priestory Mestskej športovej haly sa premenia na veľkú detskú herňu

Foto: festhry.sk

Okrem strategických, kartových, postrehových a iných hier, bude opäť pripravený sprievodný program v podobe nafukovacích atrakcií, detských kútikov, pre študentov, mladých a rodičov stolný futbal, hokej, šach, sprievodné súťaže o ceny a divadielka.

Neoddeliteľnou súčasťou festivalu budú spoločnosti prezentujúce novinky a výrobky z rôznych oblastí zábavy, jazykového vzdelávania a hier. Tohtoročnou novinkou bude výstava papierových modelov.

Festival bude otvorený v piatok od 15:00, v sobotu od 10:00 a v nedeľu od 14:00. Každý deň zatvárame brány sveta hier o 20:00. Informácie a aktuality nájdete na www.festhry.sk a na Facebooku.

Organizátormi podujatia sú Mestská rada mládeže v Trnave a Mesto Trnava.

(TS)

festhry-2016-pl

VIDEOPOZVÁNKA:

Ulož ako PDF
Napísal 24. februára 2016 8:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.