reklama

Festival hier a hračiek Festhry 2016 premení športovú halu opäť na obrovskú herňu

Festival hier, hračiek a zábavy premení počas volebného víkendu 4.-6. marca 2016 strohú mestskú športovú halu v Trnave na obrovskú herňu so stovkami moderných spoločenských hier, nafukovacími atrakciami, stavebnicami a hračkami.

Pozývame vás na obľúbený a tradičný festival s netradičnou atmosférou plnou smiechu, súťaživosti a emócií.

Toto spoločensko – herné podujatie je určené prioritne deťom, rodičom a mladým, ktorí sú ochotní vymeniť hodiny strávené vo virtuálnej realite za čas strávený v spoločnosti svojich blízkych a kamarátov pri jednom stole, na ktorom sa vystriedajú chytľavé hry každého druhu.

festhry-t
Priestory Mestskej športovej haly sa premenia na veľkú detskú herňu

Foto: festhry.sk

Okrem strategických, kartových, postrehových a iných hier, bude opäť pripravený sprievodný program v podobe nafukovacích atrakcií, detských kútikov, pre študentov, mladých a rodičov stolný futbal, hokej, šach, sprievodné súťaže o ceny a divadielka.

Neoddeliteľnou súčasťou festivalu budú spoločnosti prezentujúce novinky a výrobky z rôznych oblastí zábavy, jazykového vzdelávania a hier. Tohtoročnou novinkou bude výstava papierových modelov.

Festival bude otvorený v piatok od 15:00, v sobotu od 10:00 a v nedeľu od 14:00. Každý deň zatvárame brány sveta hier o 20:00. Informácie a aktuality nájdete na www.festhry.sk a na Facebooku.

Organizátormi podujatia sú Mestská rada mládeže v Trnave a Mesto Trnava.

(TS)

festhry-2016-pl

VIDEOPOZVÁNKA:

Ulož ako PDF
Napísal 24. februára 2016 8:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.