reklama

Countryfest Bohunice sa vracia po dvojročnej odmlke už tento víkend. Hviezdou festivalu bude Tomáš Klus

Po dvojročnej prestávke spôsobenej pandémiou sa v Jaslovských Bohuniciach opäť uskutoční Countryfest. Podujatie sa v miestnom amfiteátri, obkolesenom veľkým parkom s rybníkom, uskutoční v piatok 15. a v sobotu 16. júla 2022, s presahom do nedeľného rána. Dobrou správou je, že okrem výborných koncertov a kvalitných interpretov zostáva zachovaná aj tradícia Countryfestu v podobe množstva zaujímavých sprievodných akcií.

Organizátor festivalu – Obec Jaslovské Bohunice – vyskladal opäť veľmi zaujímavý hudobný program. Hlavnou hviezdou bude český spevák Tomáš Klus a jeho kapela Cílová skupina.

Počas dvoch festivalových dní vystúpia aj Vojta Nedvěd, Michal Tučný Revival Plzeň, Bystrík Banda, Bukasový Masív, Kamelot či Neznámi.

„Veľmi sa tešíme, že po dvoch rokoch sa nám opäť podarilo vďaka našej obci a podpore partnerov úspešne absolvovať prípravy ďalšieho Countryfestu. Na víkend je z našej strany všetko pripravené,“ skonštatoval Roman Áč z organizačného tímu.


Tomáš Klus

Zdroj: Charlie Photo

Countryfest je oprávnene považovaný za podujatie rodinného zamerania. Svedčí o tom každoročne množstvo sprievodných akcií a aktivít, pripravených pre návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Prírodný areál amfiteátra s veľkým uzdržiavaným parkom či vodná plocha sú ako stvorené pre realizáciu zaujímavého a bohatého sprievodného programu.

Aj preto organizátori opäť pozývajú návštevníkov festivalu vyskúšať si ľukostreľbu, jazdu na koni, zasúťažiť si v pití piva, nakuknúť do indiánskych tí pí , člnkovať sa na rybníku, vyjašiť sa v penovom kúpeli či na skákacom hrade.

K dispozícií bude aj stanové mestečko, ktoré sa rozloží v miestnom kaštieľskom parku.

Countryfest Bohunice 2022 sa uskutoční v dňoch 15. – 17. júla. Bližšie informácie o programe, vstupenkách či sprievodných podujatiach nájdete na oficiálnom webe festivalu www.countryfestbohunice.sk alebo na oficiálnej facebook stránke.

Countryfest Bohunice 2022 sa uskutoční v dňoch 15. – 17. júla. Bližšie informácie o programe, vstupenkách či sprievodných podujatiach nájdete na oficiálnom webe festivalu www.countryfestbohunice.sk alebo na oficiálnej facebook stránke.

FOTO: Countryfest Bohunice


Na festivale bude opäť možnosť člnkovať sa na rybníku

FOTO: Oto Fujala

Ulož ako PDF
Napísal 13. júla 2022 8:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.