reklama

Originálny Countryfest Bohunice 2019 zostáva verný tradícii. Ponúkne koncerty, aj množstvo akcií pre celú rodinu

Originálny a jedinečný hudobným zameraním, ale aj prostredím prírodného amfiteátra s veľkým parkom či rybníkom. Countryfest Bohunice zostáva verný svojej tradícii a aj v tomto roku – od 19. do 21. júla 2019 – pozýva všetkých, ktorí majú radi príjemnú hudbu, dobrú zábavu, ale aj aktivity spojené s prírodou.

Organizátor festivalu – Obec Jaslovské Bohunice – vyskladal aj pre tohtoročnú edíciu Countryfestu veľmi zaujímavý hudobný program.

Koncerty odštartujú v piatok 19. júla podvečer, sobotné hudobné vystúpenia už krátko popoludní a posledné koncertné tóny zaznejú až v nočných hodinách zo soboty na nedeľu (kompletný program na konci článku).

Do Jaslovských Bohuníc príde opäť viacero zaujímavých hostí. Fanúšikovia sa môžu tešiť na Simu Martausovú, skupiny Družina, Fešáci, Kamion, Neznámi, Mariachi Sin Fronteras, Vodopád, Fleret a Zuzanu Šulákovú, Allana Mikušeka, Bystríka a jeho bandu, ako aj mnohých ďalších.

FOTO: Countryfest Bohunice / Michal Fujala

Countryfest je oprávnene považovaný za podujatie rodinného zamerania. Svedčí o tom každoročne množstvo sprievodných akcií a aktivít, pripravených pre návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Prírodný areál amfiteátra s veľkým uzdržiavaným parkom či vodná plocha sú ako stvorené pre realizáciu zaujímavého a bohatého sprievodného programu.

Aj preto organizátori opäť pozývajú návštevníkov festivalu vyskúšať si ľukostreľbu, jazdu na koni, elektronický paintball, nakuknúť do indiánskych tee pee, člnkovať sa na rybníku, vyjašiť sa v penovom kúpeli, na skákacom hrade, lezeckej stene, pri aqua zorbingu alebo absolvovať indiánsku výpravu.

K dispozícií bude aj stanové mestečko, ktoré pre bezplatne pripraví pre návštevníkov spoločnosť HUSKY.

V prestávkach hudobných vystúpení urobia divákom radosť vystúpenia dogdancingu s Aďkou Tomekovou.


Člnkovanie v areáli amfiteátra počas Countryfestu

FOTO: Countryfest Bohunice / Michal Fujala

Samozrejmosťou je široká ponuka jedla a pitia priamo v areáli.

Countryfest Bohunice 2019 sa uskutoční v dňoch 19. – 21. júla. Bližšie informácie o programe či sprievodných podujatiach nájdete na oficiálnom webe festivalu www.countryfestbohunice.sk alebo na oficiálnej facebook stránke.

Zvýhodnenú permanentku na Countryfest Bohunice si môžete zakúpiť do 30. júna 2019 cez Ticketportal.

COUNTRYFEST 2019 – HUDOBNÝ PROGRAM:

Piatok 19. 7.
18:40 Kamion (SK)
19:50 Neznámi (SK)
21:00 Fešáci (CZ)
22:20 Bystrík Banda (SK)
23:40 Fleret a Zuzana Šuláková (CZ)

Sobota 20.7.
12:50 Penco & Eifel a Danča (SK)
13:50 Trampas (SK)
15:00 Ľubo Konečný a Vlado Machala (SK)
16:10 Gailard (SK)
17:20 Heartbeats (SK)
18:40 Vodopád
19:50 Mariachi Sin Fronteras (SK)
21:00 Sima Martausová (SK)
22:20 Allan Mikušek
23:40 Družina (SK)

VIDEO: Atmosféra Countryfestu Bohunice

Ulož ako PDF
Napísal 17. júna 2019 10:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.