reklama

Hrajte s nami o 10 vstupeniek na Countryfest 2019

Až 10 voľných vstupeniek na tohtoročný Countryfest Bohunice 2019 (piatok 19. – sobota 20. júla) môžete vyhrať, ak sa zapojíte do jednoduchej súťaže. Vstupenky pre čitateľov portálu trnava-live.sk daroval do súťaže organizátor podujatia – Obecný úrad Jaslovské Bohunice.

Originálny a jedinečný hudobným zameraním, ale aj prostredím prírodného amfiteátra s veľkým parkom či rybníkom. Countryfest Bohunice zostáva verný svojej tradícii a aj v tomto roku pozýva všetkých, ktorí majú radi príjemnú hudbu, dobrú zábavu, ale aj aktivity spojené s prírodou.

Organizátori vyskladali aj pre tohtoročnú edíciu Countryfestu veľmi zaujímavý hudobný program.

Koncerty odštartujú v piatok 19. júla podvečer, sobotné hudobné vystúpenia už krátko popoludní a posledné koncertné tóny zaznejú až v nočných hodinách zo soboty na nedeľu (kompletný program nájdete tu).


Hráme týchto o 10 permanantiek pre piatich výhercov

Countryfest je oprávnene považovaný za podujatie rodinného zamerania. Svedčí o tom každoročne množstvo sprievodných akcií a aktivít, pripravených pre návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Prírodný areál amfiteátra s veľkým uzdržiavaným parkom či vodná plocha sú ako stvorené pre realizáciu zaujímavého a bohatého sprievodného programu.

Ak by ste sa radi prišli pozrieť do Jaslovských Bohuníc a ešte nemáte zakúpené vstupenky, zúčastnite sa do súťaže.

Pravidlá sú veľmi jednoduché: stačí, ak na konci článku vyplníte pole určené pre písanie komentárov (nie cez Facebook) v tvare Krstné meno, Iniciál priezviska, váš funkčný e-mail (pre konktaktovanie výhercov a odovzdanie ceny, e-mail nebude zverejnený).

Do poľa pre komentovanie napíšte Chcem vstupenku a stlačte Post Comment.

Zo všetkých účastníkov vyžrebujeme päť šťastlivcov, na ktorých čakajú po dve vstupenky na celý program Countryfestu.

Uzávierka súťaže je v utorok 16. júla 2019 o 8.00 hod.

Mená výhercov oznámime v utorok predpoludním na stránke trnava-live.sk, výhercov zároveň budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

VZOR: Ako správne vyplniť formulár (nachádza sa na konci stránky) pre účasť v súťaži:

Ulož ako PDF
Napísal 14. júla 2019 19:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Hrajte s nami o 10 vstupeniek na Countryfest 2019”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.