reklama

Na Trnavský jazzyk prídu opäť špičkoví umelci. Hrajte s nami o vstupenky

Mesto Trnava pripravilo ďalší, v tomto roku už jubilejný 10. ročník open-air festivalu Trnavský jazzyk.

Tento festival má už stabilné miesto medzi podujatiami, ktoré sa konajú počas kultúrneho leta v najstaršom kráľovskom meste na Slovensku.

Ako každý jazyk má svoje nárečia, tak má aj jazz nespočetné množstvo rôznych podôb. Festival ponúka návštevníkom široké spektrum žánrov, od klasického mainstreamu cez fusion, funk, soul, world music po súčasný jazz, najnovšie dokonca aj rap. Trnavský jazzyk opäť ponúkne návštevníkom osobnosti domácej hudobnej scény, ako aj špičkových zahraničných umelcov z Českej republiky, Maďarska, Rakúska, Veľkej Británie a USA,“ avizuje Peter Cagala z organizačného štábu.

jazzyk-2013
Plagát

Podujatie sa uskutoční počas prvého augustového víkendu v priestoroch Mestského amfiteátra, ktorý poskytuje zaujímavú scenériu a ideálne zázemie pre festival. Atmosféru spríjemní aj bohatý sprievodný program.

Viac informácií nájdete na stránke www.trnavskyjazzyk.sk.

Redakcia portálu trnava-live.sk v spolupráci so Správou kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava ponúka svojim čitateľom možnosť vyhrať dve dvojdňové vstupenky na Trnavský jazzyk 2013.

Stačí poslať e-mail na adresu redakcia@trnava-live.sk, do predmetu napísať Trnavský jazzyk a uviesť svoje kontaktné údaje.

Vstupenky dostane odosielateľ prvého a desiateho e-mailu, ktorý príde na uvedenú adresu. Uzávierka súťaže je v stredu 31. júla o 12. hodine.

AKUTALIZOVANÉ: Víťazkami súťaže o vstupenky sa stali Ľudovíta Dobáková a Jana Masařová, obe z Trnavy. Srdečne gratulujeme.

Hlavný program:
02.08.2013 – Piatok, 19.00
Fuse Jazz (SK)
Peter Lipa & Band (SK,CZ)
Iva Bittová & Čikori (CZ)

03.08.2013 – Sobota 19.00
H & G Factory feat. Soweto Kinch (SK,HU,UK)
Balogh & Šrámek Jazzonance (SK,CZ,A)
Juraj Griglák Company (SK) feat. Poogie Bell (USA) and Patches Stewart (USA)

Jednodňové vstupné: 10 €, dvojdňové: 16 €
Mestský amfiteáter Trnava (Kino Hviezda v prípade nepriaznivého počasia)
Predpredaj vstupeniek: predajné miesta Ticketportal.sk

Ulož ako PDF
Napísal 30. júla 2013 9:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.